Scroll naar beneden voor het rooster van:

 

BUITEN  LESROOSTER ROTTERDAM-WEST

Locatie Voor de dansschool Gerrit Sterkmanplein

Maandag  STIJL DOCENT(E) VOOR WIE
16.15 -17.00 Hip Hop Reshmay Fresh Kids
17.00 -17.45 Afro Jess Lee Fresh Kids
Dinsdag  STIJL DOCENT(E) VOOR WIE
17.00-17.45 Afro Jess-Lee South City Kids
17.45-18.30 Hip Hop Reshmay Fresh Kids Fancy Kids
Woensdag STIJL DOCENT(E) VOOR WIE 
15.30-16.15 Afro Jess-Lee MiniCrackers & Coolkids
16.15-17.00 Hip Hop Robin Sinay MiniCrackers & Coolkids
17.30-18.15 Hip Hop Robin Sinay 13 tm 15 jr.
Vrijdag STIJL DOCENT(E) VOOR WIE
16.00-16.50 Ruff City Juniorz Reshmay Tm 13 jr.
17.00 –17.50 Ruff City Girlz Reshmay Tm 18 jr
18.00-18.50 Afro Lennicha 12+

ROOSTER ROTTERDAM WEST/CENTRUM vanaf 1 juli onder voorbehoud

Locatie: Gaffelsraat 59B Rotterdam

Let op! De kinderlessen zijn aangeven in welke groep je zit op de Basisschool

Maandag  STIJL DOCENT(E) LEEFTIJD NIVEAU
16.15 -17.15 Hip Hop Reshmay Groep 7&8 1&2
17.15 -18.15 Afro Jess-Lee Groep 7&8 1&2
 18.15-19.15 Demoteam vanaf 1 mrt 2020 Robin Tm 12 jr. 3
19.15-20.15 Dancehall Magda Kaftantzi 16+ all levels
20.15-21.45 Modern Raydienne 15+ all levels
Dinsdag  STIJL DOCENT(E) LEEFTIJD NIVEAU
17.00 Afro Jess-Lee Groep 5&6 all levels
18.00 Hip Hop Reshmay Groep 5&6 all levels
19.00 Afro Daylischa Mase 16+ All Levels
Woensdag STIJL DOCENT(E) LEEFTIJD NIVEAU
13.30-14.30 Afro Jess/Lennicha Groep 1&2 all levels
14.30-15.30 Hip Hop Robin Sinay Groep 1&2 all levels
15.30 – 16.30 Hip Hop Robin Sinay Groep 3&4 all levels
16.30-17.30 Afro Jess-Lee Groep 3&4 all levels
17.30-18.30 Hip Hop Robin Sinay 13 tm 15 jr. all levels
19.00-20.00 Hip Hop Reshmay 16+ all levels
20.00-21.00 Dancehall Raydienne 16+ all levels
Donderdag STIJL DOCENT(E) LEEFTIJD NIVEAU
18.00-19.00 K Pop Kayleigh 12+ All levels
21.00-22.00 Demo/showteam Gigi 18+ All levels
Vrijdag STIJL DOCENT(E) LEEFTIJD NIVEAU
16.00-18.00 Selectie/Showteam Reshmay Tm 13 jr. 3
17.00 – 18.00 Selectie/Showteam Reshmay Mixed/auditie  3
18.00-19.00 Afro 12+ All levels

ROOSTER ROTTERDAM ZUID

Locatie: Afrikaanderplein 7, (Naast het  klooster of aan de overkant op het veld)

MAANDAG STIJL DOCENT(E) LEEFTIJD NIVEAU
17.00 – 17.45 Hip Hop Lourdes Duran 11+ All levels
17.45 – 18.30 Afro Lourdes Duran 11+ All Levels
DINSDAG STIJL DOCENT(E) LEEFTIJD NIVEAU
16.00-16.45 Hip Hop  Reshmay 8 tm 10 All levels
16.45-17.30 Afro Lennicha 8 tm 10 All levels

BUITENROOSTER Capelle aan Den IJssel 

Locatie: Roerdomplaan 88, Capelle aan den IJssel (schoolplein De Horizon

MAANDAG STIJL DOCENT(E) LEEFTIJD NIVEAU
17.00 – 17.45 AFRO Lennicha 11+ All levels
17.45 – 18.30 hip Hop Reshmay 11+ All Levels
DONDERDAG STIJL DOCENT(E) LEEFTIJD NIVEAU
16.15-17.00 Streetdance Reshmay 4 tm 7 jr All levels
17.00-17.45 Hip Hop Reshmay 8 tm 10 jr. All levels
17.45-18.30 Afro Lennicha 8 tm 10 jr. All levels

SHOWS

23 januari 2020 Theater Rotterdam (schouwburg) Onder voorbehoud

WEDSTRIJDEN

Shema Volgt !

Udo 8 & 9 februari

Wij zijn gesloten op

Vakanties & Feestdagen 

Vakanties/feestdagen

Herfstvakantie 19 oktober t/m 27 oktober 2019
Kerstvakantie 21 december 2019 t/m 5 januari 2020
Voorjaarsvakantie 22 februari t/m 1 maart 2020
Meivakantie 25 april t/m 3 mei 2020
Zomerstop 1 juli t/m 30 augustus 2020

Feestdagen 

10-04- 2020 Goede Vrijdag

13-04- 2020 2de pasen

27-04-2020 KONINGSDAG

5-05-2020 Bevrijdingsdag

21-05-2020 HEMELVAARTSDAG

1-06-2020 2E PINKSTERDAG – Geen Lessen