ZOMERROOSTER ROTTERDAM WEST/CENTRUM (onder voorbehoud)

vanaf 16 juli tm 28 augustus 2019 | Locatie: Gaffelsraat 59B Rotterdam

Woensdag STIJL DOCENT(E) LEEFTIJD NIVEAU
16.00-17.00 Afro Lennicha tm 11 jr. all levels
17.00 – 18.00 Afro Lennicha 12+ all levels
18.00 – 19.00 Afro Lennicha 12+ all levels
18.00-19.00 Hip hop Newstyle lyrical

Commericial

Reshmay / Gastdocenten 13 tm 15 jr. all levels
19.00-20.00 Hip hop Newstyle lyrical

Commericial

Reshmay/ Gastdocenten 16+ all levels
20.00-21.00 Dancehall Raydienne/

Gastdocente

16+ all levels

 

ROOSTER ROTTERDAM WEST/CENTRUM

vanaf 1 september 2019 | Locatie: Gaffelsraat 59B Rotterdam

Maandag  STIJL DOCENT(E) LEEFTIJD NIVEAU
16.00 -17.00 Hip Hop Reshmay 10 tm 12 jr. 1&2
17.00 -18.00 Hip Hop Robin Benjamin 10 tm 12 jr. 1&2
18.00-19.00 Demoteam Robin Benjamin 13 tm 15 jr. 1&2
19.15-20.15 Hip Hop Gigi 16+ all levels
20.15-21.45 Let’s Dance Ilaria 15+ all levels
Dinsdag  STIJL DOCENT(E) LEEFTIJD NIVEAU
16.00 -17.00 Afro Jess-Lee 10 tm 12 jr. All Levels
17.00 – 18.00 Afro …………. 13+ All Levels
Woensdag STIJL DOCENT(E) LEEFTIJD NIVEAU
13.30-14.30 Afro Lennicha 4 tm 7 all levels
14.30-15.30 Hip Hop Reshmay 4 tm 7 all levels
15.30 – 16.30 Hip Hop Reshmay 8 tm 9 all levels
16.30-17.30 Afro 13 tm 15 jr. all levels
17.30-18.30 Hip Hop Reshmay 13 tm 15 jr. all levels
19.00-20.00 Hip Hop 16+ all levels
20.00-21.00 Dancehall Raydienne 16+ all levels
Vrijdag STIJL DOCENT(E) LEEFTIJD NIVEAU
17.15 – 18.00 Selectie Reshmay Under 18  3
18.00-19.00 Awa N Gom 15+ All levels

ROOSTER ROTTERDAM ZUID

Locatie: Afrikaanderplein 7, Rotterdam

MAANDAG STIJL DOCENT(E) LEEFTIJD NIVEAU ZAAL
16.00 -17.00 Streetdance Nikaya Edwards 4 tm 7 jr. All levels Spoorweghaven
17.00 – 18.00 Hip Hop Lourdes Duran 11+ All levels Spoorweghaven
18.00 – 19.00 Afro Lennicha Eyob 11+ All Levels Spoorweghaven
DINSDAG STIJL DOCENT(E) LEEFTIJD NIVEAU ZAAL
16.00 Afro Lourdes 8 tm 10 All levels Spoorweghaven
17.00 Hip Hop Reshmay 8 tm 10 All levels Theater

ROOSTER ROTTERDAM Ommoord

vanaf 1 september 2018| Locatie: Art Centre, Robert Kochplaats 342, Rotterdam

WOENSDAG DOCENT(E) LEEFTIJD NIVEAU
14.00-15.00  Streetdance Robin 4 tm 7 jr. All levels
15.00-16.00 Hip hop Robin 8 tm 12 jr. All Levels
16.00-17.00 Afro Eriksson 8 tm 12 jr, All Levels

ROOSTER ROTTERDAM Capelle aan den IJssel 

Locatie: Gymzaal , Meeuwensingel 2903 TE Capelle ad IJssel

Maandag  Stijl DOCENT(E) LEEFTIJD NIVEAU
         
16.00-18.00 Streetdance Robin 4 tm 6 jr All levels
17.00-18.00 Hip Hop Robin 12+ All levels
18.00-19.00 Afro 12+ All Levels
Donderdag
16.15-17.15 Hip Hop Reshmay 7 tm 9 jr. All Levels
17.15-18.15 Hip hop Reshmay 10 tm 13 jr. All Levels
18.15-19.15 Afro Lennicha 8 tm 12 jr. All Levels

Vakanties & Feestdagen 

Vakanties

20-10-2018 / 28-10-2018 HERFSTVAKANTIE Geen Kinderlessen

22-12-2017 / 6-01-2018 KERSTVAKANTIE Geen Lessen

28-04-2018 -06 -05-2018 MEIVAKANTIE – Geen Kinderlessen

1-07-2018 -01 -09-2018 ZOMERVAKANTIE – Zomerrooster

Feestdagen 

2-04-2018 2E PAASDAG – Geen Lessen

27-04-2018 KONINGSDAG – Geen Lessen

2-04-2018 2E PINKSTERDAG – Geen Lessen

5-05-2018 BEVRIJDINGSDAG – Geen Lessen

10-05-2017 HEMELVAARTSDAG – Geen Lessen